BRAIN DRAIN

Або ж відтік мізків визначається як еміграція або міграція талановитих людей з скілами та навичками із країн, що розвиваються чи слаборозвинених, до розвинутих.
Український аналітичний центр з питань «витоку мізків» молоді
Експертний інститут, який проводить дослідження першопричин й проблем «витоку мізків» з України та адвокатує впровадження локальних та національних програм, рекомендованих для подолання міграції молоді за кордон.
Українська молодь від Краматорську до Гамбургу поділилась своїми думками та переживаннями щодо першопричин та наслідків міграції фахівців. Так ми створили наше соціальне дослідження, присвячене проблемі “відтоку мізків” з України
BRAIN DRAIN ТА ВІЙНА
З них це молодь
40%
Внутрішньо переміщенних осіб
7 000 000
Виїхало за кордон
5 000 000
Чому це не окей?
Коли молоді люди, які мають можливості та кваліфікації, переїжджають з України, це відштовхує інвесторів від вкладання коштів в розвиток країни. Це впливає на економічну та інноваційну конкурентоспроможність країни.
Втрата інвестицій
Міграція молодих людей призводить до втрати робочої сили в Україні, особливо якщо вони мають кваліфікації, які важко замінити. Це суттєво погіршує економічну ситуацію та стан зайнятості в країні.
Втрата працівників
Міграція молоді погіршує демографічну ситуацію в країні, зменшує кількість народжень та збільшує старіння населення. Це впливає на державну політику, пенсійну систему та інші соціальні проблеми в країні.
Демографічні проблеми
Міграція призводить до втрати людського потенціалу України, зниження рівня освіти та професійної підготовки населення, а також зменшення культурної та інтелектуальної різноманітності.
Втрата людського потенціалу
Долучайся до нашого дослідження як партнер, експерт або учасник
Ви завжди можете зв'язатись з нами за контактною інформацією нижче, або ж заповнити цю форму і ми зв'яжемось з вами самостійно
Необовязково

Наші контакти
Телефон: +380971941412
Email: 3.half.percent@gmail.com